ALLNEX ZIEMAS BALLE 2019

Iespējams, pašas labākās lietas dzīvē notiek ar vienu svarīgu elementu … ar tuč – tuč maģijas…Tādēļ aicinājām balles viesus ļauties tuč – tuč maģijai un izbaudīt daudz burvīgus mirkļus – allnex ziemas ballē 2019 UNDER THE SPELL

Īsts burvju mākslinieks, čella pavēlnieks, kurš uzbur zosādu no baudas, dejas maģija, dzērienu maģija, maģiskas meistarklases … tik daudz šajā vakarā bija  sarūpēts, lai aizrautu un radītu sajūtu ar elpu aizraujošu efektu.

Tas bija ne tikai maģijas veidu apkopojums, bet arī iespēja sadarboties ar vieniem no labākajiem profesionāļiem savā nozarē.

 

ŠĪ pasākuma izaicinājums – lieliskās vietas atrašana ietvēra sevī  sekojošus kritērijus :  lai 350 viesi justos ērti pasākumā ar banketa tipa iekārtojumu. Sākotnēji tika noslēgts līgums ar citām pasākuma telpām un citā datumā, bet maijā, līgums tika lauzts. Rezultātā klienta vēlamajā datumā citas atbilstošās telpas bija rezervētas. Ziemeļblāzmā uz 13.decembri bija 7 aģentūru rezervācijas. Mums izdevās ! Un izdevās patiesi maģiski!

Pasākums: korporatīvais pasākums “Under a spell”

Klients: Allnex Latvia

Viesu skaits: 350
Vieta: “Ziemeļblāzma”

Tēma: maģija – piektdiena trīspadsmitais

Izaicinājums: atbilstošas pasākuma vietas nodrošināšana

Vai esi gatavs lieliskam pasākumam?